Bizi takip edin
|
EN

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Müdürümüzün Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz,

Ailemize katılmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Üniversite yaşamına adım attığınız, hayatınızın bu yeni döneminde, yaşam boyu size yol gösterecek birbirinden farklı deneyimler yaşayacaksınız. Bir taraftan mesleğiniz için gerekli bilgi ve beceri ile donanırken, diğer taraftan bu güzel sosyal ortamın içinde yetilerinizi geliştireceksiniz.

Kaliteli bir sağlık hizmeti için, sağlık ekibini oluşturacak iyi yetişmiş hekim, hemşire, sağlık yöneticileri ve sağlık teknikerlerine ihtiyaç vardır. Amacımız, sizlerin bu talebe yanıt verebilecek yeterli ve güncel bilgi birikimine, problem çözme becerisine, ekip anlayışına sahip, etkili iletişim kurabilen bireyler olarak yetişmenize yardımcı olmaktır. Bu yolda ilerlemek için deneyimli eğitici kadromuz, her bir alanın gereksinimlerine uygun beceri laboratuvarlarımız, muazzam teknolojik donanımımız, güncel eğitim yöntemlerimiz ile bunun için gerekli tüm altyapıya sahip olacaksınız.

Şahsım ve tüm SHMYO öğretim elemanları adına aramıza hoş geldiniz diyor, Üniversitemizde sağlıklı, mutlu, başarılı ve verimli bir eğitim hayatı geçirmenizi diliyorum.

Prof. Dr. M. İlgi ŞEMİN
Müdür

SOSYAL MEDYA

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.